V tem mesecu smo ponovili pravila, spoznali barve ter imeli tudi uvajanje novega ježka. Pokazali smo mu igrače, svojo garderobno omarico, z njim smo se igrali ter mu naredili čim bolj domače okolje. Na začetku meseca smo prebrali tudi nekaj slikanic na temo pravil in lepih besed: Prosim, Rad imam prijatelje, Veveričji prepir… Skozi različne igre ter didaktične igrače smo spoznavali barve in jih tudi poimenovali. Poleg tega smo uporabili tempera barvice in z njimi slikali. Zadnji dan pa si bomo ogledali kamišibaj Maruškina mavrica. Tudi našim najmlajšim smo pripravili za njih primerne dejavnosti. Med prosto igro smo se naučili bibarije Klin, klin, klan. Vsi skupaj pa smo zaplesali tudi rajalni ples Ringa raja. S predšolskimi otroki smo se odpravili v Ilirsko Bistrico. Tam so nas povabili v čevljarsko delavnico, Hodnikov mlin in nazadnje še v Dom na Vidmu. Na izletu smo zelo uživali in komaj čakamo, da gremo še kam.