V začetku meseca smo dobili enega novega otroka.

ZOBNA PREVENTIVA

Takoj nas je obiskala zdravstvena delavka gospa Nataša Jenko in nas podučila o čiščenju zobk.

TEDEN MOBILNOSTI

V tednu mobilnosti smo s predšolskimi otroki z avtobusom obiskali Ilirsko Bistrico, kjer smo si ogledali čevljarski muzej, mlin, čebelarski muzej ter razstavo trajnostne mobilnosti.

Obnovili smo znanje o prevoznih sredstvih ter jih razvrščali glede na okolje v katerem vozijo.

Ker smo se ozaveščali o varovanju okolja, katerega zastrupljamo z izpušnimi plini, smo izbrali tudi dan za pohod. Ubrali smo jo proti Gabrku.

Na dan brez avtomobilov smo organizirali kolesarski dan.

JESEN

Ob začetku jeseni smo morali spremeniti tudi oglasno desko.

TELOVADNICA IN PADALO

Na željo otrok smo obiskali tudi telovadnico, v kateri smo se nadvse zabavali, v igralnico pa smo si prinesli padalo.

JUMICAR

Na šolo je prišla ekipa poligona Jumicar. Izkoristili smo njihovo progo in se s kolesi popeljali po njej.

Praznovali smo kar 3 rojstne dneve …

… in se veliiiiko igrali!