TEDEN OTROKA

Naredili smo si predstavo ”Hiška majhna kot miška” in v vrtec prinesli igrače od doma.

PIRATI PLASTIKE

V sklopu Škocjanskih jam smo bili udeleženi v projektu ”Pirati plastike”. Po vasi, v bližini šole, smo pobirali odpadke. Nabrali smo jih kar veliko. Nato smo jih v vrtcu razvrstili in prešteli. Prišli smo do zanimivih, predvsem pa zaskrbljujočih rezultatov.

ZOBOZDRAVSTVENA PREVENTIVA

Obiskali sta nas ga. Nataša Jenko in ga. Dijana Godec. Po dolgem času smo spet umivali zobke!

VSE POVEZANO Z JESENJO IN NOČJO ČAROVNIC

Ker jeseni rastejo buče, smo tudi mi naredili predstavo ”Razbita buča”. Razvrščali smo buče po velikosti, zgodbo po časovnem zaporedju, barvali buče in za noč čarovnic naredili strašno bučo.

POHOD NA KOZLEK

Učencem šole so se predšolski otroci pridružili na pohodu na Kozlek.

KOMEMORACIJA

Obiskali smo Pregarske grobove in nanje postavili svečke, katere smo izdelali sami.

IGRANJE