Ta mesec smo posvetili malčkom in njim primerno slikanico. Slikanica je razveselila tudi starejše otroke. Otroci so jo najprej poslušali, nato pa tudi sami sodelovali. Še posebej mlajši so uživali, ko so ranjeno žival najprej popihali, nato pobožali in nalepili obliž. To so preizkusili tudi na plastičnih dojenčkih in plišastih živalih. Pri igri vlog in sicer zdravniku so v ospredje prišli starejši otroci. Naučili smo se dialoga med zdravnikom in pacientom. Starejši otroci so se naučili tudi pesem Nesreča, z mlajšimi pa smo se igrali bibarijo To sem jaz in s tem spoznavali dele telesa. Veliko smo tudi izdelovali za bazar, kjer bomo izdelke tudi prodajali. Zadnji dan pa smo izdelali poligon in se pošteno zmartrali. Bili smo tudi v Knežaku (kmetija Slavec), kjer smo poskusili slasten med in domače mleko.